Specificații:

  • Echipament testat și acceptat de BNR
  • Capacitate Alimentare: 500 bancnote
  • Viteză Max. Numărare: 1300 bancote/min
  • Capacitate Buzunare: principal: 250 bancnote; respinse: 100 bancnote
  • Afișaj: 3,5 inch color TFT
  • Greutate: cca 18 kg
  • Interfață: LANx1, RS-232X2, USBX1, SD CARDX1

NC7100 de la Masterwork Automodules este un echipament de procesat bancnote cu două buzunare, care numără, autentifică și sortează numerarul rapid și eficient, fiind conceput pentru procesele din back-office.

NC87100 este un echipament de procesare bancnote testat şi acceptat de BNR, care poatet fi folosite la procesarea bancnotelor destinate recirculării, în conformitate cu prevederile Regulamentului 4/2013 al BNR.

Caracteristici:

  • Afișaj - LCD color și interfață grafică completă
  • Conectivitate - poate fi conectat la imprimantă sau sistem prin LAN; operatorul poate imprima seriile bancnotelor sau alte informații importante despre bancnotele procesate. Upgrade-ul software-ului poate fi realizat prin PC, SD card, LAN.
  • Eficiență - Sortare a bancnotelor mixte: cupiură, verificare calitativă (fitness), orientare într-un timp mai scurt de procesare
  • Sortare calitativă (fitness) - are capacitatea de a detecta colțuri pliate, găuri, părți deteriorate, rupturi sau bandă adezivă și de a le cataloga drept bancnote necorespunzătoare.
  • Prietenos – proiectat pentru funcționare continuă, 7 moduri de procesare pentru a simplifica operațiunile.
  • Durabil și fiabil - proiectat și produs în Taiwan
  • Dual user – o mașină poate avea doi utilizatori, fiecare cu setările sale individuale
  • Întreținere ușoară – soluționarea ușoară a blocajelor, acces facil la traseul bancnotei.
  • Multi-valută – recunoaște automat moneda
  • Detectarea contrafaceriilor - MR, MG, CIS, UV, IR, senzor de grosime
  • Opțiuni: Afișaj la distanță, imprimantă termică

 

AI NEVOIE DE O SOLUTIE SPECIFICA INDUSTRIEI TALE?

CONTACTEAZA-NE

Acest site foloseşte cookies. Navigând în continuare vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor.

Detalii aici De acord